Balik Karnawałowy

Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Podróże os. Stare Żegrze 55, Poznań

Serdecznie Zapraszamy na Bal Karnawałowy. Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci oraz dla siebie. Mile widziane postacie z bajek, książek i filmów. Zapraszamy wszystkich serdecznie !!

Drzwi otwarte !

Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Podróże os. Stare Żegrze 55, Poznań

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w naszym Przedszkolu w godzinach 11:00 - 13:00.

Wycieczka na Stary Rynek

Stary Rynek Poznań

Jedziemy na wycieczkę na Stary Rynek w Poznaniu odwiedzimy muzeum Miasta Poznania posłuchamy legend ratuszowych i odwiedzimy Poznańskie Koziołki :)

Wyjście do Teatru

Kino Apollo Ratajczaka 18, Poznań , Polska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru jedziemy na spektaklu do Kina Apollo na sztukę pod tytułem "Kot w Kapeluszu". Spektakl przygotował Teatr Mplusm.

Dzień Mamy i Taty

dom kulrury polan sto

Zapraszamy wszystkich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Grupa motyli godz. 10:30 Grupa Biedronek i Żabek godz. 11:30

Dzień Otwarty w „Zaczarowanych Podróżach”!

Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Podróże os. Stare Żegrze 55, Poznań

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody w naszym przedszkolu do odwiedzin i zobaczenia, gdzie i jak odbywa się cała nasza magia 🧙‍♀️🧚‍♀️.

DRZWI OTWARTE !

Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Podróże os. Stare Żegrze 55, Poznań

Witamy! Mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z dziećmi na drzwi otwarte do naszego Przedszkola. Od września 2022 tworzymy całą grupę maluszków jednak ilość miejsc jest ograniczona. Już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 zapraszamy chętnych zwiedzić nasze ”Zaczarowane Przedszkole”. Kto wie, może spędzimy wspólnie kilka wspaniałych lat?

DRZWI OTWARTE !!

Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Podróże os. Stare Żegrze 55, Poznań

Witamy! Mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z dziećmi na drzwi otwarte do naszego Przedszkola. Od września 2023 tworzymy całą grupę maluszków jednak ilość miejsc jest ograniczona. Już w najbliższą sobotę o godz. 10.00 zapraszamy chętnych zwiedzić nasze ”Zaczarowane Przedszkole”. Kto wie, może spędzimy wspólnie kilka wspaniałych lat?