· Poznaj nasza kadrę ·

Wujek Sebek

Właściciel przedszkola
mgr inż. Sebastian Garczyński

Magister inżynier, ale przede wszystkim-pedagog, animator i przyrodnik. Uwielbia dobrą zabawę, dynamikę i akcję. Doskonale organizuje czas i zabawę dla najmłodszych Bąbelków. Bo w zabawie najważniejsza jest spontaniczność, zaangażowanie i uśmiech  Nie ważne są wyniki, liczą się chęci oraz wiara w siebie i pozostałych towarzyszy zabawy. Bo w życiu ważne są tylko chwile…

Ciocia Kasia

Dyrektor przedszkola i nauczyciel
mgr Katarzyna Garczyńska

Nauczyciel pedagog zarówno z zamiłowania, jak i z wykształcenia. Ukończyła studia z zakresu Edukacji Elementarnej i Terapii Pedagogicznej oraz Wychowania Przedszkolnego i Nauczania Początkowego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze marzyła, aby stworzyć magiczne miejsce, przytulne i przyjazne, w którym każdy Mały Człowiek będzie czuł się wyjątkowy, kochany i akceptowany. Wraz z mężem zajmuje się również animacją dla najmłodszych Milusińskich  Jest osobą pogodną i uśmiechniętą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale także wymagająca. W pracy stawia na indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, aby mogły radzić sobie w otaczającym świecie. Największą nagrodą jest dla niej uśmiech dziecka

Ciocia Paulinka

mgr Paulina Walenczak-Cimcioch

Radosna, pełna entuzjazmu. Ukończyła Pedagogikę w Piotrkowie Trybunalskim i Wychowanie Przedszkolne w Poznaniu. Prywatnie mama trójki dzieci. Jako nauczyciel, wyrozumiała i cierpliwa. Zawsze stara się wspierać rodziców we wspólnym procesie wychowania małego człowieka. Według cioci Pauliny najważniejszym zadaniem nauczyciela jest dawać poczucie bezpieczeństwa, rozwijać w każdym aspekcie i uczyć samodzielności. Aby dzieci pełne wiary we własne siły mogły ruszyć w dalszą szkolną podróż.

Ciocia Magda

lic. Magdalena Lenartowicz

Kwalifikacje do pracy z dziećmi zdobyła kończąc studia na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Jako nauczyciel stara się zaszczepić w dzieciach  potrzeby doświadczania i poznawania. Pragnie, aby dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by same odkrywały odpowiedzi na pytania, które je nurtują, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości. Jest osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – stara się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy jej także każdego dnia w pracy z dziećmi – uważa bowiem, że “śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”. W wolnym czasie lubi zatracić się w dobrej książce, uwielbia również jazdę rowerem.

Ciocia Malwinka

mgr Malwina Napora

Jest osobą kreatywną i otwartą, z głową pełną pomysłów. Posiada zdolności artystyczne. Ukończyła studia z zakresu  Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na kierunku Pedagogiki. Praca z dziećmi jest jej spełnieniem marzeń. Uwielbia przytulać dzieci, które ciągle zaskakują nowymi pomysłami. Nieustannie poszukuje nowych metod i rozwiązań, aby wzbogacać zajęcia, a także rozbudza ciekawość otaczającego świata. Wciąż uzupełnia swoją wiedzę i wykształcenie poprzez różnorodne szkolenia i kursy. Bardzo lubi przygotowywać dzieci do przedstawień teatralnych. Największą satysfakcję sprawia jej odnoszenie sukcesów przez dzieci.