Wydrukuj to Strona

JĘZYK ANGIELSKI

METODĄ HELEN DORON

Znalezione obrazy dla zapytania edukatka logo„Didi the Dragon” to kurs opracowany przez Helen Doron Educational Group – światowych liderów w naturalnym nauczaniu dzieci języka angielskiego. Kurs został opracowany specjalnie dla grup przedszkolnych, a prowadzony jest przez Edukatkę.

„Didi the DZnalezione obrazy dla zapytania edukatka logoragon” jest zabawnym, twórczym i bardzo obrazowym wprowadzeniem do języka angielskiego. Dzieci przenoszone są przez smoczycę Didi i jej przyjaciół w świat wyobraźni poznając przy tym fantastyczne historie. Próbują też znajdować odpowiedzi dla różnych zagadnień, rozwijając dzięki temu swoje słownictwo. Powtarzanie bodźców słuchowych i wzrokowych pozwala na zapisanie słowa oraz całej frazy w pamięci długoterminowej, pogłębiając zdolności językowe dzieci w sposób prosty i szybki.

Nauczanie języka angielskiego z wykorzystaniem różnych stylów poznawczych…

• Didi the Dragon oferuje dzieciom nadzwyczaj skuteczną metodę nauki języka angielskiego opartą na zabawie i twórczym przedstawianiu fabuły.

• Dzieci uczą się słownictwa poprzez kojarzenie dźwięków z obrazkiem. Pomaga im to rozpoznać podobne rzeczy i sytuacje również poza zajęciami lekcyjnymi.

• Didi i jej przyjaciele, gdy mówią używają czystej, spokojnej i pozytywnej intonacji, co wzmacnia poczucie pewności przedszkolaków podczas nauki.

• Didi uczy się angielskiego i wzbogaca swoje słownictwo jednocześnie z grupą w klasie, co tworzy silną więź pomiędzy Didi i dziećmi oraz zachęca je do wspólnej kontynuacji nauki.

MÓWIĘ JA, MÓWISZ TY – TO ROZMOWA JEST

Zajęcia usprawniające mowę dziecka

Ciocia Zuzia

Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa, a także studiów podyplomowych w zakresie logopedii. Słowem, które opisuje to, czym pasjonuje się w życiu jest KOMUNIKACJA. Zaczęło się od pracy w redakcji telewizyjnej i zainteresowania komunikowaniem masowym. Jednak głównym kierunkiem, w którym jej pasja zaowocowała, stały się zaburzenia komunikacji. Najbardziej interesuje się zaburzeniami autystycznymi. Pracuje w przedszkolach, prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i grupowe warsztaty logopedyczne. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi od 10 lat, z dziećmi autystycznymi pracuje już od kilku lat.

12274299_1222832467730557_2454845056979946258_n WP_20151015_006 WP_20151105_120

RYTMIKA „WESOŁE NUTKI”

Ciocia Karolina

MALI ARTYŚCI