Wydrukuj to Strona

Wyżywienie

Posiłki dostarcza nam firma cateringowa

logo_zk_rgb

Nasze Dzieci jedzą zdrowo!

Prowadząc swój żłobek doszliśmy do wniosku, że na poznańskim rynku brak jest kuchni dedykowanej specjalnie dla dzieci w żłobkach i przedszkolach. Stworzyliśmy więc miejsce,
w którym dbamy o podniebienia i zdrowie najmłodszych. Dieta ułożona jest zgodnie z normami żywieniowymi opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia oraz wyjątkowymi potrzebami dzieci. Nasze posiłki spełniają również wymogi żywienia zalecane przez Instytut Matki i Dziecka. Plan zbilansowanego żywienia został opracowany przez specjalistę dietetyka oraz zewnętrznie nadzorowany w kwestii komplementarności diety przez Fundację Nutricia w ramach programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”. Wraz z tygodniowym jadłospisem przekazujemy przepisy na posiłki wieczorne oraz sobotę i niedzielę, które Rodzice mogą przygotowywać Dzieciom w domu zapewniając im zdrową i w pełni zbilansowaną dietę. Wszystko po to by zdrowe nawyki żywieniowe zagościły w Państwa domach na zawsze i stały się częścią codzienności.

www.ZielonaKuchnia.org

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolezaczarowanepodroze.pl/wyzywienie/