tel.: 661-456-785 adres: Os. Stare Żegrze 55, 61-249 Poznań

Warsztaty w Bibliotece Raczyńskich

Nasze przedszkolaki uwielbiają czytanie książek! Dlatego nie ma się co dziwić, że z wielką chęcią uczestniczą w cyklicznych warsztatach w Bibliotece Raczyńskich. Tym razem „Biedronki” poznały przygody słonia Elmera, który miał wielu przyjaciół wśród zwierząt. Wspaniałą bajkę poruszającą temat przyjaźni dzieci zakończyły ozdabiając obrazek Elmera. Po wykonaniu pracy mali czytelnicy dowiedzieli się, jak założyć kartę biblioteczną. Z kolei „Pszczółki” i „Żabki” rozmawiały o tradycjach wielkanocnych m.in. o tym co wkładamy do wielkanocnego koszyczka. Po czytaniu dzieci wykonały kolorowe palemki oraz zabawne zajączki z dłoni. Wykonane prace przydały się do ozdoby stołu podczas śniadania Wielkanocnego.